SLAPUKŲ POLITIKA

Ši Slapukų politika taikoma slapukų naudojimui interneto svetainėje www.sambasokiai.lt, kurioje yra numatyta, kaip yra renkami svetainės lankytojų duomenys.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra informacija, siunčiama į naršyklę ir saugoma kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje. Kiekvieną kartą lankantis toje pačioje interneto svetainėje, slapukai vėl siunčia informaciją į šią svetainę.

AR SLAPUKAI YRA PRIVALOMI?

Slapukai nėra privalomi, išskyrus griežtai privalomus slapukus. Atsisakius naudotis svetainės slapukais, negalima užtikrinti sklandaus ir patogaus naudojimosi Svetaine. Slapukai renka informaciją remiantis lankytojų sutikimu, išskyrus tuos duomenis, kurie renkami naudojant griežtai privalomus slapukus.

KOKIO TIPO SLAPUKAI YRA NAUDOJAMI?

Būtinieji

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti Svetainėje, naudotis ja ir jos funkcijomis.

Statistiniai slapukai

Šiuos slapukus Muziejus naudoja informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine, rinkimui. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai lankomasi Svetainėje, kiek laiko joje praleidžiama, kaip dažnai naudojamasi Svetainės funkcijomis. Tai leidžia mums tobulinti Svetainės struktūrą, naršymą joje ir taip, kad naršymas Svetainėje būtų kaip įmanoma patogesnis vartotojui. Muziejus gali stebėti, ar Jūs susiduriate su kokiomis nors klaidomis, ir nustatyti, kurias Svetainės dalis reikia koreguoti.

Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami įvertinti reklamos kampanijų pateikimą ir rezultatyvumą bei riboti pateikiamos reklamos kiekį. Trečiųjų šalių reklamos skelbėjai, reklamos tinklai, duomenų mainų, rinkos analizės ir kitų paslaugų teikėjai į įrenginį gali įrašyti trečiųjų šalių (kaip pvz. Youtube) tikslinius reklaminius slapukus.

NAUDOJAMI SLAPUKAI

Būtinieji

Pavadinimas Aprašymas Saugojimo trukmė
_dc_gtm_UA-87058420-1 Google slapukas, naudojamas stebėti Google Analytics serverio užklausas. 53 sekundės

Statistiniai slapukai

Pavadinimas Aprašymas Saugojimo trukmė
_ga_VZ3VQMWLM0 „Google“ slapukas, išsaugantis ID, siekiant identifikuoti naudotojus. 1 metai 1 mėnesis
_ga „Google“ slapukas, išsaugantis ID, siekiant identifikuoti naudotojus. 1 metai 1 mėnesis
_gid „Google“ slapukas, išsaugantis ID, siekiant identifikuoti naudotojus 24 valandas po paskutinės veiklos. 1 diena

Rinkodaros slapukai

Pavadinimas Aprašymas Saugojimo trukmė
YSC Užregistruoja unikalų ID, kad išsaugotų statistiką apie tai kokius „YouTube“ vaizdo įrašus matė vartotojas. Sesija
VISITOR_INFO1_LIVE Slapukai įgalina „Google“ rinkti lankytojų informaciją vaizdo įrašams „YouTube“. 6 mėnesiai
VISITOR_PRIVACY_METADATA Slapukai įgalina „Google“ rinkti lankytojų informaciją vaizdo įrašams „YouTube“. 6 mėnesiai


Google Analytics ir Google Tag Manager

Svetainėse taip pat yra tam tikrų komponentų, kuriuos perduoda „Google Analytics“ – „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio srauto analizės paslauga. Tai trečiosios šalies slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti pagrindinės svetainės veikimą (veikimo gerinimo slapukas). „Google Analytics“ naudoja slapukus rinkti ir analizuoti anonimišką informaciją apie svetainės naudotojų veiksmus. Šią informaciją renka „Google Analytics“, kuri ją apdoroja siekdama parengti ataskaitas svetainės savininkams apie svetainėje vykdomą veiklą. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Galite savo nuožiūra panaikinti „Google Analytics“ diegimą savo naršyklėje, pasirinkdami „Google“ pasirinkimo komponentą. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spauskite šią nuorodą čia.

KOKIA INFORMACIJA RENKAMA SLAPUKAIS?

Jokie asmens duomenys, leidžiantys nustatyti tapatybę, nėra renkami ir bet kokia surinkta informacija yra naudojama tik srauto analizės tikslais. Naudojamų slapukų pagalba renkama ši informacija:

  • bendras apsilankiusių vartotojų skaičius;
  • vartotojo praleistas laikas puslapyje;
  • vartotojų peržiūrėtas puslapių skaičius / skaičius per sesiją;
  • naujų / senų lankytojų santykis;
  • kokia naršykle buvo aplankytas puslapis, jos versija ir kalba;
  • vietovė iš kurios buvo aplankytas puslapis;
  • įrenginys, kuriuo buvo peržiūrėtas puslapis (stacionarus kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilus telefonas);
  • kokiu būdu buvo patekta į puslapį (tiesiogiai įrašius naršyklėje internetinį adresą, ar per paieškos sistemas, per socialinius tinklus, ar per kitas nuorodas.

KAIP VALDYTI SLAPUKUS?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos interneto svetainių veikimui.

GALIOJIMAS IR PAKEITIMAI

Ši Slapukų politika galioja nuo 2024-03-07. Slapukų politikos keitimo atveju nauja versija bus paskelbta svetainėje. Daugiau informacijos: info@sambasokiai.lt.